• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Boşandığı gün hastanelik oldu

Boşandığı gün hastanelik oldu
Giriş Tarihi: 10.8.2019

ile 5 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak tek celsede bitiren , boşandıkları günün akşamı hastanelik oldu. Mide rahatsızlığı geçiren Chloe Loughnan'ı Serdar Ortaç yalnız bırakmadı

Şarkıcı Serdar Ortaç ve manken Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliklerini önceki gün anlaşmalı olarak tek celsede bitirmişti. Chloe, aynı günün akşamı hastanelik oldu! 'Severek evlendik, severek ayrıldık. O benim düşmanım değil, bana 5 senesini verdi, tabii ki yanında olacağım" diyen Serdar Ortaç, boşandığı eşini hemen hastaneye kaldırdı. Ortaç, mide rahatsızlığı geçiren ve serum takılan Chloe'yi sabaha kadar yalnız bırakmadı.

BİR EV, BİR DE ARABA VERDİ

Öte yandan boşanmanın detayları da ortaya çıktı. Serdar Ortaç beş yıl evli kaldığı Chloe'yi mağdur etmemek için ilk olarak bir otomobil ve bir ev verdi. Ünlü şarkıcının eski eşine nafaka ödeyeceği de gelen bilgiler arasında...

Boşandığı gün hastanelik oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN