• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

sahnelere hızlı döndü

Serdar Ortaç sahnelere hızlı döndü
Giriş Tarihi: 14.8.2019

, eşinin sahnede dansçılarla yakınlaşmasını engellemişti. Serdar boşanır boşanmaz, dansçılarına koştu!

Geçtiğimiz hafta 5 yıllık İrlandalı manken eşi Chloe'den boşanan Serdar Ortaç, sahnelere hızlı döndü. Evliliği sırasında dansçı kızlarla yakınlaşması eşi tarafından yasaklanan Serdar Ortaç, Antalya Kemerde'ki konserinde güzel dansçılarıyla bol bol erotik görüntüler sergiledi.

ŞOKE EDEN AÇIKLAMA

Daha önceki yıllarda verdiği konserlerde evliliğe vurgu yapıp herkese evliliği öneren popçu, bu yıl kendisinin de bekar olduğunu belirterek, "Evlilik hakikaten iki tane ruh hastasının işi. Yani normal insan evlenemez. O yüzden bütün evli adamlara hitaben iki deli bir araya gelmemeli" dedi.

Serdar Ortaç sahnelere hızlı döndü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN