• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Seni kim beğensin!’

‘Seni kim beğensin!’
Giriş Tarihi: 15.8.2019

Sosyal medyada yer alan bir videoda, “Çirkin ve şişko insanlarla arkadaşlık yapmaktan hoşlanmıyorum” diyen manken ’ya tepki yağdı

Bir dönem komedyen Ata Demirer ile aşk yaşayan Aslı Turanlı, sosyal medya hesabından manken Deniz Akkaya ile arabada çektikleri bir videoyu paylaştı. Bu videoda, "Çirkin ve şişko insanlarla arkadaşlık yapmaktan hoşlanmıyorum" diyen manken Deniz Akkaya'ya tepki yağdı. Sosyal medyada dakikalar içinde gündeme düşen Akkaya'ya, geçirdiği estetik operasyonlar hatırlatılarak, "Seni kim beğensin! Estetiksiz halini de biliyoruz. Güzellik göreceli bir kavram. Sen mi kimin güzel ya da çirkin olduğuna karar vereceksin, haddini bil!" denildi.

‘Seni kim beğensin!’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN