• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Turkuvaz Medya’ya 7 dalda oscar

Turkuvaz Medya’ya 7 dalda oscar
Giriş Tarihi: 15.8.2019

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin 2018 Yılı Medya Oscarları Ödülleri sahiplerini buldu. Turkuvaz grubu, 19 ödülden 7’sinin sahibi oldu. Başkan Erdoğan’ın da katılacağı ödül töreni 29 AĞUSTOS’ta gerçekleştirilecek

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) 2018 Yılı Medya Oscarları Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 41. kuruluş yıldönümünü kutlayan RTGD, 16 farklı kategori ve 3 özel ödül ile toplamda 19 ödül belirledi. Meslek Birlikleri içinde tek kadın başkan ve yönetimde 5 kadın üye ile en fazla kadın üyeye sahip RTGD, bu yıl da 5 dalda kadın meslektaşlarına ödül verdi.

TİTİZ SÜREÇ

RTGD Medya Oscarlarında 19 ödülün 7'si Turkuvaz Medyaya gitti. 15 radyo ve televizyon ile 18 kişiye verilen ödüller, son derece titiz bir süreç sonunda ortaya çıktı.

YILIN EN İYİLERİ SEÇİLDİ

En İyi Reality Haber ödülünü ATV'den Müge Anlı İle Tatlı Sert, En İyi Dizi ödülü ATV'de yayımlanan Sen Anlat Karadeniz, En İyi Dizi Erkek Oyuncusu ödülünü yine ATV'de yayımlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki rolüyle Turgay Tanülkü, En İyi Kuşak Haber Ödülü A Haber'de yayımlanan Akşam Ajansı ile Salih Nayman'a, Yılın En İyi Spor Programı A Spor'da yayımlanan Transfer Raporu ile Aykut İnce'ye, En İyi Radyo Yapımcısı ödülü Turkuvaz Radyo'dan Hop Dedik Ayhan ile Mustafa Cambaz Özel Ödülü A Haber'de yayımlanan Tarihin İçinden ile Çetin Demirer, Saygın Terzi ve Emrah Öncül'e verildi.

Turkuvaz Medya’ya 7 dalda oscar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN