• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan, Akalın’ı arayıp teşekkür etti

Başkan Erdoğan, Akalın’ı arayıp teşekkür etti
Giriş Tarihi: 16.8.2019

Şarkıcı , önceki gün yeni açılan İstanbul- İzmir otoyolunu kullanıp paylaşımda bulunmuştu. Akalın, otoyola olan hayranlığını sosyal medya hesabından dile getirip, “2 saatte dünya yol geldik. Dümdüz yol! Pahalı denildi de İtalya’da otobanlar adım başı para. Sadece bilginize” diye not düşmüştü.

Şarkıcı Demet Akalın, önceki gün yeni açılan İstanbul- İzmir otoyolunu kullanıp paylaşımda bulunmuştu. Akalın, otoyola olan hayranlığını sosyal medya hesabından dile getirip, "2 saatte dünya yol geldik. Dümdüz yol! Pahalı denildi de İtalya'da otobanlar adım başı para. Sadece bilginize" diye not düşmüştü.

"İTALYA'DA YOLLAR ADIM BAŞI PARA"

Ünlü şarkıcının bu açıklamasının ardından Başkan Recep Tayyip Erdoğan, telefonla arayıp Akalın ile konuştu. 20 dakika boyunca telefonda Akalın ile konuşan Erdoğan'ın, şarkıcının "İtalya'da otoyollar adım başı para" açıklamasının çok doğru olduğunu ve bu konuyu gündeme getirdiği için teşekkür ettiği öğrenildi.

Başkan Erdoğan, Akalın’ı arayıp teşekkür etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN