• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Doğum kilolarını veremedi

Doğum kilolarını veremedi
Giriş Tarihi: 16.8.2019

tatilini bitiren oyuncu , Nisan ayında dünyaya gelen oğulları Karan ve kendisi gibi oyuncu olan eşi ile birlikte İstanbul'a döndü. Doğum kilolarını veremediği gözlenen Fahriye Evcen'in makyajsız hali de dikkat çekti.

Bodrum tatilini bitiren oyuncu Fahriye Evcen, Nisan ayında dünyaya gelen oğulları Karan ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Burak Özçivit ile birlikte İstanbul'a döndü. Çift, dün sabaha karşı İstanbul Havalimanı'nda görüntülendi. Karan'ın fotoğrafının çekilmesini istemeyen ve önlem alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, kendilerini bekleyen araç ile evlerinin yolunu tuttu. Doğum kilolarını veremediği gözlenen Fahriye Evcen'in makyajsız hali de dikkat çekti.

KARAN PANİĞİ!

Karan'ın yüzünü göstermek istemeyen Fahriye Evcen- Burak Özçivit çifti, pusetteki bebeği sarıp sarmaladı!..

TARHAN ABDULLAHOĞULARI

Doğum kilolarını veremedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN