• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da mağaza kapattı

Bodrum’da mağaza kapattı
Giriş Tarihi: 7.9.2019

'nın turistik ilçesi ’da tatil yapan İstanbul'da sürekli kuyumcu ve mücevherci kapattığı bilinen Diva, bu sefer giyim mağazası kapatarak üç saat boyunca alışveriş yaptı

Muğla'NIN turistik ilçesi Bodrum'da tatil yapan Bülent Ersoy, giyim mağazası kapattı.

ÜÇ SAAT ALIŞVERİŞ

Yaz başında Bodrum'dan malikane satın alan ve konser aralarında sürekli Bodrum'da olan Ersoy, önceki akşam Türkbükü'nde görüntülendi. İstanbul'da sürekli kuyumcu ve mücevherci kapattığı bilinen Diva, bu sefer giyim mağazası kapatarak üç saat boyunca alışveriş yaptı. Ersoy'u hayranları mağazanın önünde heyecanla bekledi. Alışveriş sonrası oyuncu Erhan Yazıcıoğlu ile caddede sohbet eden Diva, daha sonra akşam yemeği yiyeceği mekanın yolunu tuttu.

TUBA AYHAN

Bodrum’da mağaza kapattı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN