• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Soruların muhatabı ben değilim’

‘Soruların muhatabı ben değilim’
Giriş Tarihi: 7.9.2019

Oyuncu , İstanbul Nişantaşı'nda önceki gün ikizleri Maya ve Toprak'la birlikte objektiflere takıldı. Uzun zamandır işletmeci 'le aşk yaşayan Büyüküstün, "Mekanında olay çıkaran sevgiliniz hakkında yakalama kararı var. 'e kaçtığı söyleniyor. Ne diyeceksiniz?" sorusuna yanıt verdi

Oyuncu Tuba Büyüküstün, İstanbul Nişantaşı'nda önceki gün ikizleri Maya ve Toprak'la birlikte objektiflere takıldı. Uzun zamandır işletmeci Umut Evirgen'le aşk yaşayan Büyüküstün, "Mekanında olay çıkaran sevgiliniz hakkında yakalama kararı var. Paris'e kaçtığı söyleniyor. Ne diyeceksiniz?" sorusuna şu cevabı verdi:

'İLİŞKİMİZ BİTMEDİ'

Yakın zamanda Paris'te değildim. Bu soruların muhatabı ben değilim. Bunları avukatlara sorun. Ayrıca ilişkimiz de bitmedi. Lütfen çocukların yanında beni daha fazla zorlamayın. Umut Evirgen, Haziran 2017'de sahibi olduğu Emirgan'daki mekanda Büyüküstün'le otururken kendilerini görüntüleyen muhabirlerin fotoğraf makinelerini korumaları aracılığıyla gasp ettirdiği haberleriyle de gündeme gelmişti.

‘Soruların muhatabı ben değilim’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN