• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ne kocalar var!..

Ne kocalar var!..
Giriş Tarihi: 9.9.2019

, şarkıcı eşi Aslı Hünel’e hediyesi olarak spor bir araba hediye etti. Çifti otomobillerine binerken görenler, onları imrenerek izledi

ŞARKICI Aslı Hünel, geçtiğimiz yıl dünya evine girdiği bir otomobil firmasında satış müdürü olarak çalışan Savaş Yurtsever ile çok mutlu. Önceki gün İstanbul'da bir alışveriş merkezinin önünde görüntülenen çift, spor arabalarına binerken gazetecilerle sohbet etti.

'Bambaşka' adlı yeni bir albüm çıkardığını ve arabayı eşinin kendisine albüm hediyesi olarak aldığını söyleyen Aslı Hünel, "Her zaman yanımda ve en büyük destekçim olan eşim bana güzel bir sürpriz yaptı. Yeni albüme, yeni bir hediye aldı. Bir kez daha sizin huzurunuzda kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi. Onun sözlerini duyanlar ise, "Ne düşünceli kocalar var!... Mutlulukları daim olsun" şeklinde yorum yaptı.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Ne kocalar var!.. haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN