• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yıldız tarzı

Yıldız tarzı
Giriş Tarihi: 9.9.2019

Simli, pullu sahne kostümlerinin altına plastik sandalet giyerek Harbiye konserine çıkan , farklı stiliyle yine geceye damgasını vurdu

Şarkıcı Yıldız Tilbe, önceki gün Harbiye sahnesinde müzikseverlerle buluştu. Sahnede iki farklı kostüm değiştiren Tilbe; simli, pullu kıyafetlerin altına giydiği plastik sandaletleriyle geceye damda vurdu. Hayranları, "Yıldız tarzı farklı oluyor. O ne giyse kendisine yakıştırıyor" dediler. 'Mardin Kapı Şen Olur, Hayatı Tesbih Yapmışım ve Erik Dalı' şarkılarını söylerken sahnede halay çeken Yıldız Tilbe, konserin sonlarında seyircisini adeta oturtmadı.


'ETRAFIMDA HİÇ KİMSE YOK'
5 bin kişinin hep beraber halay çekip Tilbe'ye eşlik etmesi renkli görüntülere sahne oldu. Konser esnasında "Şarkıcı olmasaydım ya deli olurdum ya da ne olurdum?" diyerek seyircisine seslenen Tilbe, 'Doktor' olurdunuz yanıtına şöyle karşılık verdi: Aşk doktoru mu? Aşk doktoru olsam bir sürü hastam olurdu. Benim etrafımda hiç kimse yok.

Tarhan ABDULLAHOĞULLARI

Yıldız tarzı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN