• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

karşıtı

Kanser karşıtı ayva
Giriş Tarihi: 5.10.2019

Ayvanın etli kısmını oluşturan astrenjan bileşikler tanenler olarak bilinir. Mukoz membranı kanserlere, mukoza fıtığı ve inflamatuar (İltihaplı) bağırsak hastalığına karşı korurlar.

Ayvanın etli kısmını oluşturan astrenjan (Sindirim kanalı yoluyla meydana gelen zehirlenmelerde mukozayı büzüştürmek amacıyla kullanılan maddeler) bileşikler tanenler olarak bilinir. Bu tanenler, kalın bağırsakta kansere neden olan kimyasalları bağlarlar. Mukoz membranı kanserlere, mukoza fıtığı ve inflamatuar (İltihaplı) bağırsak hastalığına karşı korurlar.

Kanser karşıtı ayva haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN