• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kocası da yok milyoncukları da!

Kocası da yok milyoncukları da!
Giriş Tarihi: 5.10.2019

, önceki gece eşi ile gittiği mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü popçu, ’da 10 milyon takipçiye ulaşan için kavga çıkaracak laflar etti

Pop müziğin iki ünlü ismi Demet Akalın'la Hadise arasındaki gerilim tırmanmaya devam ediyor. Tartışma ilk olarak Hadise'nin Harbiye'de verdiği konserde "Mekanın sahibi benim" sözleriyle başlamıştı. Demet Akalın, Hadise'ye "Her yerin sahibi olsun. Koca yok, yalnız uyuyor" cevabını vermişti. Daha sonra Hadise, Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaştıktan sonra çektiği videoda "Senin Instagram'da 10 milyon takipçin yok ki! Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?" demişti. Hadise'nin bu sözleri Demet Akalın'a bir gönderme olarak algılanmıştı.

'AY ÇOK YAZIK ONA'

Önceki akşam yanında eşi Okan Kurt olmak üzere İstanbul Etiler'de fanlarıyla buluşan Akalın, çıkışta zehir zemberek sözler söyledi. Hadise'nin Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaştığı hatırlatılınca Akalın, "Hadise'yi bir uyarın ay yazık ona. Günah... Kendini 10 milyon zannediyor. Ben araştırttım onu. Milyoncuk bile değil. Yazık vallahi ya... Kocası da yok, milyoncukları da" şeklinde kavga çıkaracak laflar etti.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Kocası da yok milyoncukları da! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN