• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İlk kez tiyatroda birlikte rol alacaklar

İlk kez tiyatroda birlikte rol alacaklar
Giriş Tarihi: 10.10.2019

Ekranların sevilen isimleri ve tiyatro oyunu için bir araya geldi. Yeşilçay ve Kaynarca ilk kez aynı projede yer alacakları için heyecanlı olduklarını dile getirdi

Ekranların sevilen isimleri Nurgül Yeşilçay ve Oktay Kaynarca tiyatro oyunu için bir araya geldi. İlk kez aynı projede yer alacakları için heyecanlı olduklarını dile getiren oyuncular, proje hakkında net bir bilgi veremediklerini, birçok şeyin henüz belli olmadığını söylediler. Aşk hayatıyla ilgili soruları da yanıtlayan Nurgül Yeşilçay, evlilik teklifi aldığı yapımcı sevgilisi Necati Kocabay'la düğün tarihini soran muhabirlere "Kışı sevmiyorum düğünümüz yazın olacak" yanıtını verdi.

İlk kez tiyatroda birlikte rol alacaklar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN