• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bu düğüne yıldız yağdı

Modacı ile iş insanı görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Magazin dünyasının ünlülerinin akın ettiği düğünde, adeta şıklık yarışı vardı

Bu düğüne yıldız yağdı

21.10.2019

Ünlü modacı Gülnur Güneş, Four Seasons Otel'de düzenlenen törenle hayatını iş insanı Yiğit Doğan Çelik ile birleştirdi. Nikahı Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin kıyarken, düğüne yıldız yağdı! Kına gecesi günlerce konuşulan Gülnur Güneş'in düğünü de oldukça ses getirecek türden. Güneş'i sanat camiasından dostları mutlu gününde yalnız bırakmadı. Adeta ünlüler akını olan düğünde tam bir şıklık yarışı yaşandı.


Zehra Çilingiroğlu, sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile bir örnek giyindi.

3 FARKLI GELİNLİK GİYDİ
Gülnur Güneş'in düğününe katılanlar arasında; Özge Ulusoy, Nur Yerlitaş, Şeyma Subaşı, Çağla Şıkel, Hakan Akkaya, Derya Uluğ, Asil Gök, Tarkan, Zehra Çilingiroğlu, Alaattin Kadayıfçıoğlu, Burak-Hatice Sağyaşar gibi birçok şöhretli isim yer aldı. Gelin Gülnur Güneş, törende kendi tasarladığı 3 farklı gelinlik giydi. Damat Yiğit Doğan Çelik'in smokini ise özel dikimdi.


Yapımcı Burak Sağyaşar ile eşi Hatice Sağyaşar, çok şıktı.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Bu düğüne yıldız yağdı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.