• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Erbil yine hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz hafta kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırılan şovmen , iki günlük sürecinin ardından taburcu olmuştu. Mehmet Ali Erbil, önceki akşam rahatsızlanarak yine hastaneye kaldırıldı.

Erbil yine hastaneye kaldırıldı
Giriş Tarihi: 6.11.2019

Geçtiğimiz hafta kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırılan şovmen Mehmet Ali Erbil, iki günlük yoğun bakım sürecinin ardından taburcu olmuştu. Mehmet Ali Erbil, önceki akşam rahatsızlanarak yine hastaneye kaldırıldı.

BEYİNDE SORUN VAR

Erbil'in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, ünlü şovmenin sağlık durumu hakkında Instagram sayfasında açıklama yayınladı: Baş ağrısı nedeni ile yapılan incelemelerde beyinde çok ufak bir alanda kan akımının azaldığı saptandı. Bu nedenle yakın izlem amacı ile yatış yapıldı.

Erbil yine hastaneye kaldırıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA