• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ten tehlikeli yolculuk

Son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı sık sık hastaneye giden 76 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde yürüteç ile görüntülenmişti. Girik, kardeşi ile motosiklet üzerinde görüntülendi.

Fatma Girik’ten tehlikeli yolculuk
Giriş Tarihi: 7.11.2019

Yürüme güçlüğü dolayısıyla 1 ay boyunca Ankara Şehir Hastanesi'nde fizik tedavi gören Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Fatma Girik, geçtiğimiz günlerde taburcu olmuştu. Girik, ikamet ettiği Bodrum'un Torba Mahallesi'ndeki evine geri döndü.

KASK TAKMAYAN OYUNCU 76 YAŞINDA

Son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı sık sık hastaneye giden 76 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde yürüteç ile görüntülenmişti. Girik, kardeşi Günay Girik ile motosiklet üzerinde görüntülendi. Girik'in, hiçbir güvenlik önlemi almadan, kask ve dizlik takmadan motosikletle seyahat etmesi dikkat çekti.

TUBA AYHAN

Fatma Girik’ten tehlikeli yolculuk haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA