• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Biz artık Türk olduk!

Popçu ’la 10 yıllık evliğini geçen yıl sonlandıran Sırp asıllı şarkıcı Emina Jahoviç çocuklarını alarak memleketi ’a yerleşeceği iddialarını yalanladı.

Biz artık Türk olduk!
Giriş Tarihi: 8.11.2019

Popçu Mustafa Sandal'la 10 yıllık evliğini geçen yıl sonlandıran Sırp asıllı şarkıcı Emina Jahoviç çocuklarını alarak memleketi Sırbistan'a yerleşeceği iddialarını yalanladı. Çocuklarının Türkiye'de eğitim gördüğünü ve kendisinin de Türk vatandaşlığına geçtiğini söyleyen Jahoviç, "Ben burada yaşıyorum. Çocuklarım burada zaten. O tamamen uydurma bir haber. Hiçbir ev almadım. Keşke öyle dendiği gibi milyonluk ev alsam. Ayrıca oraya yerleşemem. Çocuklarım burada. Biz artık Türk olduk" diye konuştu.

KOZMETİK İŞİNE GİRİYOR

Emina Jahovic ayrıca yakın zamanda ticarete atılacağını da söyleyerek "Burada kozmetik işine giriyorum güzel bir makyaj ve parfüm koleksiyonu hazırlıyorum, İnşallah güzel bir perakende ve online mağaza olacak" dedi. Jahovic eski eşi Mustafa Sandal'la ilgili ortak bir single ya da çalışma yapıp yapmayacağı sorusuna da "Öyle bir hayalim yok" yanıtını verdi.

Biz artık Türk olduk! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA