• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Film galasında şıklık yarışı

Önceki akşam 'da yapılan " 6" filminin galası, davetlilerin şıklık yarışına döndü. Oyuncuların ağırlıkta olduğu davetlilerin tercih ettiği iddialı tasarımlar nedeniyle kameralara tatlı bir rekabet yansıdı.

Film galasında şıklık yarışı
Giriş Tarihi: 8.11.2019

Önceki akşam İstanbul'da yapılan "Recep İvedik 6" filminin galası, davetlilerin şıklık yarışına döndü. Oyuncuların ağırlıkta olduğu davetlilerin tercih ettiği iddialı tasarımlar nedeniyle kameralara tatlı bir rekabet yansıdı. Kanyon Alışveriş Merkezi'ndeki galaya oyuncu Engin Altan Düzyatan eşi Neslihan Düzyatan'la el ele geldi. Gecenin dikkat çeken bir diğer çifti ise Işıl-Rüştü Reçber oldu. Oyuncu Ecem Baltacı ve cemiyet hayatının renkli simalarından Aslışah Erkoçlar da şıklıklarıyla göz doldurdu.

Film galasında şıklık yarışı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA