• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sokakta telefon kavgası

Beş yıllık birlikteliklerinde iki kez ayrılıp barışan, son olarak geçen ay tekrar ayrılan 'in kızı ile müzisyen , bu kez 'da bir döner büfesinde kavga ederken görüntülendi.

Sokakta telefon kavgası
Giriş Tarihi: 10.11.2019

Beş yıllık birlikteliklerinde iki kez ayrılıp barışan, son olarak geçen ay tekrar ayrılan İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak ile müzisyen Levent Dörter, bu kez İstanbul'da bir döner büfesinde kavga ederken görüntülendi. Ayrılık sonrası tekrar bir araya gelen ikili, bir büfede yemek yedikten sonra bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

MERAKLI BAKIŞLAR

Oturdukları masada birbirlerine bağırarak tartışan ikiliden Levent Dörter'in elindeki telefonun ekranını Dilan Çıtak'a göstererek birşeyler anlatması dikkat çekti. Kimi zaman tansiyonun yükseldiği anlarda etraftakilerin meraklı bakışlarına maruz kalan çift, ardından mekandan kalkıp gözden kayboldu.

Sokakta telefon kavgası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA