• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İbo’ya ’dan hayran akını

İki yıl önce 'dan 'e taşınan İbrhim Tatlıses'i sevenleri yalnız bırakmıyor. sanatçı önceki gün kendisine ait olan kebap salonunda ’dan gelen hayranlarını ağırladı.

İbo’ya İran’dan hayran akını
Giriş Tarihi: 3.12.2019

Yaşadığı talihsiz saldıran sonra inzivaya çekilen İbrahim Tatlıses'i sevenleri hiç yalnız bırakmıyor. Ünlü sanatçı, iki yıldır yaşadığı İzmir'de hayranlarının adeta akınına uğruyor. İzmir Üçyol'da, 'Tatlıses Kebap'ı işleten İbrahim Tatlıses'in önceki gün uzaklardan özel misafirleri vardı. İran'da çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan İbrahim Tatlıses, işletmesinde İranlı sevenlerini ağırladı.

'BEN DE SİZLERİ SEVİYORUM'
Usta sanatçının fotoğraflarını çerçeveleterek kendisine hediye eden İranlı müzikseverler, sadece Tatlıses'i görebilmek için İzmir'e geldiklerini söylediler. Bu ziyaretten çok memnun olan İbrahim Tatlıses ise, "İranlı hayranlarımla sevgi pozu! İzmir'e İran'dan akın başladı. Sağ olun, var olun sevgili İranlılar, ben de sizleri çok seviyorum" diye konuştu.

İbo’ya İran’dan hayran akını haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA