• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gönüllü ilk poz!

Gönüllü ilk poz!
Giriş Tarihi: 16.1.2020

, uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile birlikte İstinyePark'da objektiflere takıldı. Çift basının karşısına el ele dahi çıkmazken, görüldükleri yerde kaçarken, ilk kez gönüllü olarak sarmaş dolaş poz verdi.

Şarkıcı Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu, uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile birlikte İstinyePark'da objektiflere takıldı. Yaklaşık 7 aydır birlikte olan çift, basının karşısına el ele dahi çıkmazken, görüldükleri yerde kaçarken, ilk kez gönüllü olarak sarmaş dolaş poz verdi.

'BUGÜN DOĞUM GÜNÜM'
Alışveriş yapmaya geldiklerini söyleyen 22 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu, "Bugün benim doğum günüm. Makyajsız halime bakmayın. Akşama güzelleşeceğim" diyerek solgun halinin nedenini açıkladı. Muhabirlerin, "Doğum günü hediyesi ne olacak acaba?" sorusunu ise genç çift yanıtsız bıraktı.

Tarhan ABDULLAHOĞULLARI

Gönüllü ilk poz! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN