• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sıra gecesi ’de!

Sıra gecesi İzmir’de!
Giriş Tarihi: 16.1.2020
İzmir'in tanınmış düğün ve organizasyon mekanlarından olan Narlıdere'deki En Bordo Weeding Hall, 1 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00'de İzmirlilere muhteşem bir sıra gecesi sunacak. İzmirlilere sazlı sözlü ve Güneydoğu mutfağının eşsiz lezzetleri eşliğinde sunulacak olan programda sıra gecelerinin günümüz temsilcisi olan sanatçı Zekeriya Ünlü, ekibiyle birlikte hayranlarıyla buluşacak. Gecenin en önemli konuğu ise cemiyet hayatının ünlü isimlerinin yanı sıra kısa süre önce İzmir'e yerleşen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses olacak. Tatlıses'in de sıra gecesinde Zekeriya Ünlü ve ekibine eşlik etmesi bekleniyor.

Sıra gecesi İzmir’de! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN