• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocuklara hizmet

Kızları rahat etsin diye minibüs alan , soğuk sıcak demeden çalışıyor. Berkay soğukta açıkhava konseri verirken eşi ise çocukları lüks araçla gezdiriyor

Çocuklara VIP hizmet

5.2.2020

Popçu Berkay Whitefest'te dondurucu soğukta sahneye çıktı. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisinin kaynağını düzenli aile yaşantısına bağlayan Berkay, üçüncü kez çocuk sahibi olmak istediklerini ancak henüz Zeynep Mira'nın çok küçük olduğunu söyledi.


Berkay Uludağ'da sahne öncesi çocuklarının fotoğraflarını muhabirlere göstererek "Gözlerini benden güzelliğini annelerinden almışlar" dedi.

BABALIK EN GÜZEL DUYGU
Kızlarından konu açılınca duygusallaşan Berkay, "Şu güzelliklere bakar mısınız? Her şey onlar için. Baba olmak dünyanın en muhteşem duygusu. Allah bana bu mutluluğu iki kez yaşattı. Herkese nasip etsin Rabb'im" yanıtını verdi. "Bu sırada İstanbul'da bulunan eşi Özlem Ada Şahin de çocukları doktor kontrolüne götürürken görüntülendi. Çocukları VIP minibüse bindiren Özlem Ada Şahin, eşinin aracı çocuklar rahat etsin diye aldığını dile getirdi.

Tarhan Abdullahoğulları

Çocuklara VIP hizmet haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.