• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bir Zamanlar Çukurova yine zirvede

Bir Zamanlar Çukurova yine zirvede

21.3.2020

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, tüm kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü, %16,35 izlenme oranı ve %30,25 izlenme payı alarak 100 programı geride bırakarak zirveye oturdu. Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova' nefes kesen bir bölümle ekrana geldi.

ZÜLEYHA CEZAEVİNDE!
Demir'i vurarak cezaevine giren Züleyha, çocuklarının hasretiyle adeta kavruldu. Züleyha'nın tüm hikayesini öğrenen Savcı Jülide, Yılmaz maz ile birlikte onu kurtarmak için seferber oldu. Koğuştakilerin yaptığı işkenceleri bile umursamayan Züleyha'ya en büyük destek Hünkar'dan geldi. Hem kendisine yaptıkları için af diledi hem de onu kurtarmak için elinden geleni yapacağını söyledi. Çocuklarını kısa süreliğine de olsa kucağına alan Züleyha'nın hüzünlü gözyaşları yürek dağladı!

Bir Zamanlar Çukurova yine zirvede haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.