• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Canlı yayında boşanma belgesi ortaya çıktı

Canlı yayında boşanma belgesi ortaya çıktı
Giriş Tarihi: 10.4.2020

Geçtiğimiz günlerde adı evli Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk dedikodularına karışan Ece Erken, dün yaptığı paylaşımla ilişkisinin bittiğini açıkladı. Ardından bir televizyon programına katılan Erken, canlı yayında yaşadığı ilişkiye dair belgelerle konuştu.

"ZATEN BOŞANMIŞTI"
Erken yaptığı açıklamada, "Benan hanımla, Şafak bey zaten boşanmıştı sadece mal paylaşımında anlaşamıyorlardı. İstediğini alamayınca itiraz etti ve beni öne sürerek daha fazla şey almak istedi. Benim yüzümden boşansalar Benan hanım, benimle kardeşini tatile yollar mı?" dedi. Canlı yayınlanan programda Benan ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 03 Ekim 2019 tarihli gerekçeli boşanma kararının belgesi de yayınlandı.

Canlı yayında boşanma belgesi ortaya çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA