• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ye ünlü kaçışı

Hızla yayılan korona virüs salgını sonrası en fazla vaka sayısnı ın ’da çıkması, köylerine olan ilgiyi artırdı. Aralarında ünlü isimlerin de yer aldığı çok sayıda İstanbullu, Ege’nin tarihi köylerinde yer bakmaya başladı.

Ege’ye ünlü kaçışı
Giriş Tarihi: 10.4.2020

Dünyada ve ülkemizde yaşanan korona virüs salgını sonrası yoğun nüfuslu şehirlerde yaşayanlar, Ege'ye kaçış planları yapmaya hazırlanıyorlar. Son 20 gün içerisinde satılık ev ve araziler için yoğun telefon almaya başladıklarını belirten emlakçılar, Ege köylerine olan rağbetin arttığını söylediler. Tapu dairelerinin kapalı olmasına rağmen kimi kişilerin kapora yollayarak internetteki ilanların kaldırılmasını bile istedikleri belirtildi.

ÇEŞME VE ALAÇATI'YA İLGİ ARTTI
Gün içinde 50'ye yakın telefon aldıklarını söyleyen emlakçılar, arayan isimlerin arasında oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Beşiktaş Spor Kulübü'nün eski başkanı Fikret Orman'ın da olduğunu söylediler. Özellikle Bozcaada'nın karşısında bulunan Kemallı köyünde talep patlaması yaşanırken İzmir'in gözde yerleri Çeşme ve Alaçatı'ya da ilginin arttığı öğrenildi. İsmini vermek istemeyen ünlü bir sanatçının da bu bölgelerde yer aldığı belirtildi.

Ege’ye ünlü kaçışı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA