• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’dan itiraflar: Eşeklik ettim

Sivri diliyle sürekli gündem olan şarkıcı , bu kez sanatçı dostlarının gönlünü aldı. Katıldığı televizyon programında pişmanlıklarını dile getiren güzel popçu, korona döneminde birçok şeyin farkına vardığını söyledi

Demet Akalın’dan itiraflar: Eşeklik ettim

12.4.2020

Türk pop müziğinin başarılı şarkıcısı Demet Akalın yine çok konuşulacak itiraflara imza attı. Dün sabah canlı yayınlanan bir televizyon programına evinden görüntülü bağlanan Akalın, son günlerde Gökhan Özen'le yaşadığı olayın iç yüzünü anlattı.

"HANDE'YLE KONUŞUYORUZ"
'Yıkıl Karşımdan' parçasını Gökhan Özen'den hiç bahsetmeden paylaşan Akalın'a, Gökhan Özen kırılmış ve sosyal medyadan tepki göstermişti. Gökhan Özen'in kızmakta haklı olduğunu söyleyen Akalın, "Çok ayıp olmuş. Ben onun ismini hikayelerde tabii ki paylaştım ama kendi sayfamda paylaşmayı unutmuşum. Eşeklik etmişim, hemen gönlünü aldım" dedi. Korona virüs salgını sonrası birçok kişi hakkında fikrinin değiştiğini söyleyen Akalın "Senelerce iş konusunda kavgalı olduğum, 'Kim kraliçe?' savaşı verdiğim Hande Yener'le her gün konuşuyoruz. Bu korona dönemi birçok şeyin farkına vardırdı" dedi.

Serdar Ortaç'a da laf attığı için üzgün olduğunu söyleyen şarkıcı, "Ne gereksiz bir laf etmişim öyle. Adam zaten hasta, canıyla uğraşıyor" sözleriyle pişmanlığını dile getirdi.

Akalın: "Hande Yener'le her gün 'Limonlu suyunu içtin mi, köpeklere mama verdin mi?' diye konuşuyoruz."

Demet Akalın’dan itiraflar: Eşeklik ettim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.