• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Takipçisinden Şeyma’ya: 50 yıllık gezdin evde kal

Karantina günlerini sevgilisi Guido Senia ile birlikte ev karantinasında geçiren , bir yandan da eski günlerine dair yaptığı özlem dolu paylaşımlarla öne çıkıyor.

Takipçisinden Şeyma’ya: 50 yıllık gezdin evde kal
Giriş Tarihi: 13.4.2020

Geçtiğimiz gün uzun bir süreden sonra çıktığı market alışverişine dair paylaşımda bulunan Subaşı, katıldığı Coachella festivalinden bir fotoğraf paylaştı ve yanına da "Ah ne büyük dert Şeyma Subaşı Coachella'ya gidemedi... şimdi de Burning Man'in iptal olduğunu duydu. Vah vah ne yapıcak şimdi bu kızımız" yazdı ve kendisini bu konuda eleştirenlere göndermede bulundu.

'HAKLISINIZ' DEDİ
Şeyma Subaşı'nın yaptığı bu paylaşıma bir takipçisi: "50 yıllık gezdin valla evde kal" diye bir yorumda bulununca genç kadın bu yorumu yanıtsız bırakmadı ve şu cevabı verdi: "Haklısınız gerçekten, bir süre daha evde oturmaya devam."

Takipçisinden Şeyma’ya: 50 yıllık gezdin evde kal haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA