• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bin liralık gelirle milyonluk keyif turu

Polemiklerin adamı şarkıcı , 2 milyon 200 bin liralık Bentley’ini satarak 2 milyon 600 bin liraya aldığı Mercedes G serisi cipiyle caddelerde turladı. Aynı Berkay geçen yıl, ’la davasında aylık gelirinin bin lira olduğunu bildirmişti.

Bin liralık gelirle milyonluk keyif turu

6.5.2020

Popçu Berkay önceki gün Etiler'de yeni lüks aracıyla objektiflere takıldı. Ünlü şarkıcı 6 ay önce 2 milyon 200 bin liraya aldığı Bentley marka otomobilini satarak 2 milyon 600 bin liraya aldığı Mercedes G serisi yeni cipiyle keyif turları attı. Milyonluk otomobillerden inmeyen Berkay'ın, geçtiğimiz yıl futbolcu Arda Turan'la yaşadığı kavga sonrasında görülen davada, aylık gelirinin bin lira olduğunu açıklaması olay yaratmıştı.

BİTMEYEN POLEMİKLER
Şarkıcı Berkay her davranışıyla yeni bir polemiğe imza atıyor. Geçen yıl ünlü şarkıcı Demet Akalın, Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e doğum hediyesi olarak Rolex marka bir saat almış, ancak Berkay ve eşi saati iade ederek parasını almak isteyince durumdan haberdar olan Akalın çok sinirlenmiş ve 'Hediye satılmaz' diyerek çifte küsmüştü.

PLAKASI ÖZELDİ
Bu polemiğin ardından Berkay, 2 milyon 200 bin lira ödeyerek aracını yenilemesiyle gündeme gelmişti. Şarkıcı, Bentley marka yeni aracına kendisinin ve eşi Özlem Şahin'in baş harflerinden oluşan (BOS) özel plaka yaptırmıştı.NEŞESİ YERİNDEYDİ

Arda Turan'la yaşadıkları kavgayla da aylarca gündemden düşmeyen Berkay Şahin, dava sürecinde aylık gelirinin bin lira olduğunu bildirerek eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Bentley marka otomobilini de satarak 2 milyon 600 bin liraya aldığı Mercedes G serisi yeni cipiyle caddelerde tur atan ünlü şarkıcıyı görenler, "Bin liralık geliriyle milyonluk keyif turları atıyor" demekten kendini alamadı.

Bin liralık gelirle milyonluk keyif turu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.