• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Aşksız olmaz

Güzel oyuncu , katıldığı yayınında özel hayatı ve kariyeri hakkında çok özel açıklamalarda bulundu. Yeniden evlenmek istediğini söyleyen oyuncu, “Aşk olmadan olmuyor” dedi.

Aşksız olmaz
Giriş Tarihi: 16.5.2020

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle ünlenen güzel oyuncu Wilma Elles, Selçuk Kaya'nın sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayın programında samimi açıklamalarda bulundu. Bir döneme damga vuran dizinin kariyeri için çok önemli olduğunu vurgulayan Elles, "Benim için çok özel ve kariyerim açısından en doğru projelerdendi. O günlerde beraber çalıştığım bütün oyuncu arkadaşlarım hayatlarına birer star olarak devam ediyorlar" ifadelerini kullandı.

"EVLENMEK İSTERİM"
Yer alacağı projelerde bir takım şartları olduğunu söyleyen 33 yaşındaki oyuncu, "Proje konusunda seçici olmaya çalışıyorum ama çıplaklık içeren filmleri düşünmüyorum. Gelen teklifleri de geri çevirdim. Bikinili projelerde yer almıyorum" yanıtını verdi. Elles özel hayatıyla ilgili ise şunları söyledi: "Aşk benim için her zaman var. Aşk olmadan olmuyor. Yeniden evlenmek isterim. Tek başına yaşamayı nasıl başarıyorsunuz, nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama benim için çok zor."


Wilma Elles "Bir insanla ilgilenmek, hayatını paylaşmak bunlar benim için önemli. Yalnız olamam, imkansız. O yüzden aşk hep var" dedi.


Tarhan ABDULLAHOĞULLARI

Aşksız olmaz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA