• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sarı bez dostu oldu

Sarı bez dostu oldu
Giriş Tarihi: 16.5.2020

Oyuncu Burcu Kara uzun süredir evde kalmanın yaşattığı değişimleri sosyal medya hesabından anlattı. Takipçilerine dert yanan ünlü oyuncu, evdeyken temizlik işlerinden bunaldığını belirtti. Kara, sarı temizlik bezlerinin en yakın dostları olduğunu söyledi.

"EVDE TEMİZLİK HİÇ BİTMİYOR"
Korona salgınının ülkemizde de etkisini göstermeye başladığı ilk günlerden bu yana 'evde kal' çağrılarına harfiyen uyan oyuncu Burcu Kara, yaşadığı süreçten bunaldığını açıkladı. Sosyal medyadan taze fasulye hazırlarken bir fotoğrafını paylaşan Kara, "Bu fotoğraf sıkılmaya vakti olmayanlara gelsin. Evdeyken ne temizlik bitiyor ne bulaşık ne yemek telaşesi. Biraz da titizsen yandın. Her şey batıyor gözüne ve sonuçta bitmeyen bir sarı bez dostluğu" sözleriyle takipçileriyle dertleşti.

Sarı bez dostu oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA