• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Türk yönetmenin kısa filminde korona tesadüfü

Türk yönetmenin kısa filminde korona tesadüfü
Giriş Tarihi: 18.5.2020

Hollywood'da ünlü filmlerin fragman kurgusunu yapan Ahmet Atalay, ilk yönetmenlik denemesi olan virüs konulu "The Cure" (Son Çare) filmini Youtube'dan ücretsiz gösterime sundu. Ölümcül virüs salgınına karşı geliştirilen aşıyı ele geçirmek için büyük ilaç şirketlerinin mücadelesini anlatan Atalay, "Zamanlaması çok ilginç oldu. Filmi çekerken virüs konusu ortalıkta yoktu, çok ilgi çekeceğini beklemiyorduk" dedi. Filmi bitirdikten sonra ortalığa yeni bir virüs yayıldığını söyleyen yönetmen, "Bu da garip bir tesadüf oldu" dedi.

Türk yönetmenin kısa filminde korona tesadüfü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA