• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

gibi peçe cevabı

Peçe takan kadınlar için “Kızım yolda gördüğünde öcü demiştim, korkmuştu” diyen ’a sosyal medyada tepki yağdı. Çirkin benzetmeye en sert cevap ise, oyuncu ’dan geldi.

Tokat gibi peçe cevabı

26.6.2020

Hülya Avşar, geçtiğimiz Salı günü kızı Zehra Çilingiroğlu ile bir mekandan çıkarken görüntülendi. Taktığı siyah maskeyi peçeye benzeten Avşar, peçe takan kadınlar hakkında çirkin bir benzetmede bulundu. Peçe kullananlar için 'Öcü' ifadesini kullanan Avşar'a ilk tepki oyuncu Arda Kural'dan geldi.

"İĞRENÇ BİR ÇAĞDA YAŞIYORUZ"
Yüzüne siyah bez maske takarak magazin muhabirlerinin karşısına geçen Avşar, "Neden peçe taktıklarını şimdi anlıyorum. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. Zehra görmüştü bir tanesini 'öcü' demiştim. Korkmuştu" ifadelerini kullandı. Aklınca peçe takan kadınlarla dalga geçen Avşar'a sosyal medyadan tepki yağarken, en sert cevap oyuncu Arda Kural'dan geldi. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Arda Kural, Twitter hesabından Hülya Avşar'ı "Para için soyunanların, Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz" sözleriyle eleştirdi. Kural'ın yerinde cevabı binlerce beğeni alırken, kullanıcılar Avşar'ı özür dilemeye davet etti.

ARDA KURAL GÜNDEM OLDU
Sosyal medya kullanıcıları, Arda Kural'ın cevabını beğeni yağmuruna tuttu.

Tokat gibi peçe cevabı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.