• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Evlilik hayali sözleşmeye kaldı

Geçtiğimiz günlerde yardımcısı ile birlikteliğini ilan eden ’in evlilik kararına çocuklarından veto geldi. Ailesini ikna edemeyen ünlü türkücü, müstakbel eşine evlilik sözleşmesi şartı koştu.

Evlilik hayali sözleşmeye kaldı

1.7.2020

Bodrum'daki yazlığında 25 yaşındaki sevgilisi Gülçin Karakaya ile tatil yapan İbrahim Tatlıses'in evlilik hayalleri suya düştü. Yaklaşık 1,5 yıldır birlikte olan çiftin hayatlarını birleştirme kararına hem Tatlıses'in çocukları hem de Karakaya'nın ailesi karşı çıktı. Son zamanlarda aile içinde birçok sorunla boğuşan türkücü, çocuklarının rızasını alabilmek için sevgilisine 'Evlilik sözleşmesi yapalım' dediği, fakat bu fikrine de aile içinde sıcak bakılmadığı öğrenildi.

ESKİ EŞİYLE TANIŞTIRMIŞ
Sürpriz aşkla ilgili bir başka gelişme daha yaşandı. Tatlıses ve Karakaya çiftinin geçtiğimiz Ağustos ayında, türkücünün eski eşi Ayşegül Yıldız'la akşam yemeği yediği ortaya çıktı. İkiliyle aynı masada bir fotoğrafını Ağustos ayında paylaşan 68 yaşındaki türkücü, "Önüm arkam, sağım solum emniyette. İkisinin isminde de güller var; Ayşegül & Gülçin Hanımlar. Ayşegül Hanım, Elif Ada'mın annesi, Gülçin Hanım da yardımcım. Sırtım yere gelmez" sözlerine yer verdi.

Fatih ŞENDİL

 İbrahim Tatlıses, aşkı Gülçin Karakaya'da buldu İbrahim Tatlıses, aşkı Gülçin Karakaya'da buldu

Evlilik hayali sözleşmeye kaldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.