• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Mesele para değil!

Yardımcısı Gülçin Karakaya ile evlenmek istediği için çocuklarından tepki gören ’e bir darbe de İstanbul’da yaşayan şarkıcı kızı ’tan geldi. Mal paylaşımında kendisine ev verilmediğini söyleyen Çıtak, zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Mesele para değil!

2.7.2020

Haftalardır çocuklarıyla birçok sorun yaşayan İbrahim Tatlıses, yaptığı açıklama ile bu kez şarkıcı kızı Dilan Çıtak'la arasını bozdu. Ünlü türkücünün "Evrakları geç verdiği için ev alamadı" sözleri, kızı Dilan Çıtak'ı kızdırdı.

SALAK YERİNE KOYMASINLAR
Konuyla ilgili konuşan Çıtak, "Evet evraklar biraz gecikti. Koşarak tapu dairesine mi gitseydim? Çocuk evrakla yapılmıyor, çocuk hislerle yapılan bir varlık. Bir his varsa 'geç verildi' diye bir mazeret olamaz. Bir tek bana mı denk gelmiş bu durum!" sözleriyle babası İbrahim Tatlıses'e tepki gösterdi. Babasının Kuşadası'ndaki dairelerinden bir tek kendisinin alamadığını söyleyen Çıtak, "Bundan önce de kendi paramı kendim kazanıyordum, şimdi de öyle. Kalkıp bir şeylerin peşine hiç düşmedim ama artık insanları salak yerine de koymasınlar. Para meselesi değil; burada hak, adalet durumu var. 27 yıl sonra barışan bir evlada ev verilmiyorsa, burada evrak meselesi suni geliyor" dedi. Babasının yardımcısına da bir ev verdiğini belirten Çıtak, bu kişinin Gülçin Karakaya olup olmadığını belirtmedi.

Tarhan ABDULLAHOĞULLARI

Mesele para değil! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.