• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bulduğu parayı polise veren işçiye sahip çıktılar

Bulduğu 110 bin lirayı polise teslim eden örnek temizlik işçisi Habib Çaylı’nın 35 bin liralık kredi borcunu ödemek için şarkıcı , Alişan ve harekete geçti.

Bulduğu parayı polise veren işçiye sahip çıktılar

21.8.2020

Osmangazi Belediyesi'nde temizlik işçisi olan Habib Çaylı, bulduğu 110 bin lirayı polise teslim etmişti... Demet Akalın, Alişan ve Mustafa Ceceli harekete geçti. Bursa'da, çalışırken 110 bin lirayı polise teslim eden Çaylı'nın (57) 35 bin liralık kredi borcunu Demet Akalın, Alişan ve Mustafa Ceceli ödeyecek.

BORCUNA RAĞMEN POLİSE GİTTİ
İki farklı bankaya 35 bin lira kredi borcu olduğu belirtilen temizlik işçisi Çaylı, "Ben o gün yola çıktım. Yolu temizlerken baktım orada siyah bir torba var. Torbayı aldım elime, çöp diye atacaktım. Sonra içini açıp baktım ve para olduğunu gördüm. Karakola giderek bu parayı teslim ettim" dedi.

PROGRAMDA AĞIRLADILAR
Bunun üzerine Alişan ve Akalın, sabah programında temizlik işçisi Çaylıyı konuk etti. İki şarkıcı, Çaylının iki bankaya toplam 35 bin lira kredi borcunu öğrendikten sonra harekete geçerek borçlarını karşılayacaklarını söyledi. Programın konuğu olan bir diğer şarkıcı Mustafa Ceceli de destek sözü verdi.

Bulduğu parayı polise veren işçiye sahip çıktılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.