• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Efsane geri dönüyor

Efsane geri dönüyor

11.9.2020

İlk sezonuyla fırtınalar estiren, Çarşamba akşamlarının birincisi Kuruluş Osman'ın ikinci sezon tanıtımı, önceki akşam ilk kez yayınlandı. Kadrosuna kattığı isimlerle yeni sezona bomba gibi gireceğinin sinyallerini veren Kuruluş Osman'ın ilk tanıtımında Burak Özçivit'in yanı sıra, kadroya yeni katılan Cüneyt Arkın ve Emin Gürsoy rol aldı.

MERAK UYANDIRDI
Tanıtımın sürpriz ismi ise oyuncu Tamer Yiğit'ti. Usta aktörün yeni sezonda hangi karaktere hayat vereceği sosyal medyada ve forumlarda Kuruluş Osman hayranlarının en çok merak ettiği konulardan biri oldu.

Efsane geri dönüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.