• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

güçlü altyapısıyla eğitime başladı

BASEK güçlü altyapısıyla eğitime başladı
Giriş Tarihi: 24.9.2020

BATI Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim ve öğretime devam eden Batı Anadolu Okulları Bilim ve Mesleki Teknik Liseleri, yeni eğitim öğretim yılına pandemi tedbirlerinden taviz vermeden başladı.

ÖNLEMLER ALINDI
Online eğitim için Batıanadolu TV'nin 31 Ağustos'ta yayın hayatına başladığını belirten BASEK Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Özer Gürbüz, "Yüz yüze eğitimin yapılabilmesi için Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu'nun yayınladığı tüm tavsiye önlemleri eğitim kurumlarımızda da aldık" dedi. Yeni normalleşme kapsamında okulların açılmasıyla öğrencilerine kavuşmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Gürbüz, "Salgın riskinin devam ettiğini biliyoruz. Çocuklarımızın sağlığı için Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu'nun okullar için açıkladığı tüm önlemleri aldık" dedi.

BASEK güçlü altyapısıyla eğitime başladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA