• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Özen çiftinin en zor anları

'in 8 aylık kızı Neva, bağırsak rahatsızlığından dolayı 6 kez operasyon geçirmişti. Minik Neva, dün 7'nci kez ameliyat masasına yattı. Göz yaşlarıyla kızlarını ameliyata uğurlayan Sinan Özen, "Nevamızı önce Allah'a sonra 7. kez doktorlarımıza emanet ettik" dedi.

Özen çiftinin en zor anları
Giriş Tarihi: 18.10.2020

Fantezi müziğinin sevilen ismi Sinan Özen ve eşi Burcu Kartal'ın ikiz bebekleri Şubat'ta dünyaya geldi. Oğluna Sanberk kızına da Neva ismini veren çift, kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu öğrenince çok üzüldü. 6 kez ameliyat olmasına rağmen kritik durumu süren Neva'yı dün 7. kez ameliyata uğurlayan Özen çiftinin ameliyathane önündeki duygu yüklü anları görenleri ağlattı.

Özen çiftinin en zor anları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA