• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Beni affet kızım

programına konuk aldığı kızı ’ya hiç şarkı söyleyemediğini itiraf etti. Tatlıses, “Kötü zamanda doğdun, beni affet” dedi.

Beni affet kızım

14.12.2020

9 yıl aradan sonra yeniden ekranlara gelmeye başlayan İbo Show'a bu hafta İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada Tatlıses damga vurdu.

UTANDIM SÖYLEYEMEDİM
Gülben Ergen, Nilgün Belgün, Mustafa Üstündağ ve Serdar Ortaç'ın konuk olduğu İbo Show'da Tatlıses bu hafta minik kızı Elif Ada'yı konuk etti. Baba kızın diyalogları izleyenleri hem güldürdü hem hüzünlendirdi. Tatlıses, "Yıllardır hiç şarkı söylemedim. Yalnız başımayken bile söylemedim. Eski nağmeleri yapamam diye utandım hep. Elif Ada bana 'baba neden şarkı söylemiyorsun?' diyor. Kötü zamanda doğdun. Ben şakır şakır oynadığım zamanları görsün isterdim. Beni affet kızım" diyerek herkesi ağlattı.ELİF ADA'DAN MASKE UYARISI
İBRAHİM Tatlıses ile kızı Ada arasındaki maske diyaloğu ise izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Tatlıses, kızına korona virüs tedbirleri ile ilgili soru sorarken, minik Ada'da da 'Herkes maske taksın' cevabını verdi. Ancak Ada'nın utangaç halleri izleyenleri güldürdü.

Beni affet kızım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.