• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Demet’ten zorunlu itiraf

Geçtiğimiz aylarda bir eğlence mekanının çıkışında görüntülenen ancak ilişki yaşamadıklarını belirten ikili, bu kez kaçamadı. Görüntü vermemeyi başaran açıklama yaptı... “Evet, fotoğraflarımı çektiler. yeni yılın aşk bombası başlığı atarsınız” dedi.

Demet’ten zorunlu itiraf

5.1.2021

Son birkaç aydır Oğuzhan Koç ile hakkında çıkan aşk dedikodularını yalanlayan Demet Özdemir, dün Yeni Asır'ın yayınladığı haberden sonra daha fazla kaçamadı ve itirafta bulundu. YENİ yılı Çeşme'deki lüks bir otelde geçiren ve pazar günü otelden ayrılırken objektifimize yakalanan ikiliden Demet Özdemir, çıkan haberi doğrulayarak "Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık" açıklamasında bulundu.

YILBAŞI KAÇAMAĞI
Kaldıkları otelin ortağı Muzaffer Yıldırım'ın davetlisi olarak yılbaşı tatilini Çeşme'de gözlerden uzak geçirmeyi tercih eden Demet Özdemir ile şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç, otelden ayrılırken yakalanmaları üzerine daha fazla inkar etmenin gereksiz olduğuna karar verdi.ARKADAŞININ AŞKI
ÖTE yandan Oğuzhan Koç'un 5 yıllık aşktan sonra ayrıldığı oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile Demet Özdemir'in de yakın arkadaş oldukları öğrenildi. Yağmur Tanrısevsin ve Demet Özdemir'in çıkan söylentilerden sonra dostluğunun bittiği öne sürülmüş, Tanrısevsin, Özdemir'i takipten çıkarmıştı.

Yağmur Tanrısevsin

Ercan AKGÜN

Demet’ten zorunlu itiraf haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.