• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Oğuzhan da itiraf etti

Her fırsatta aralarındaki ilişkiyi inkar eden ile , kaçamağında objektiflerine takılınca sırayla aşklarını itiraf ettiler. Önceki gün Özdemir haberleri doğrularken dün de Oğuzhan Koç “Birlikteyiz” dedi.

Oğuzhan da itiraf etti

6.1.2021

Yeni yılı Çeşme'de karşılayan ve kaldıkları otelden ayrılırken Yeni Asır objektifine yakalanan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çiftinden ikinci itiraf geldi. Önceki gün Demet Özdemir'in açıklamasının ardından bu kez de Oğuzhan Koç Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ilişkiyi doğruladı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM
Aylar önce İstanbul'da bir mekan çıkışında kameralara takılan ancak aralarındaki ilişkiyi inkar eden çift, Çeşme kaçamaklarında yakalanınca durumu daha fazla saklamamaya karar verdi. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Koç, Instagram hikayesinde "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu, kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şu an Demet'le güzel bir sürecin arifesindeyiz" notunu yayınladı. Yeni Asır'ın magazin gündemini sallayan haberlerinden sonra aşklarını itiraf etmek zorunda kalan Koç ve Özdemir'in ilişkisi sosyal medyada da gündem konusu oldu.


Ercan AKGÜN

Oğuzhan da itiraf etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.