• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Annesinin izinde

Annesinin izinde

13.1.2021

GÜZEL oyuncu Pınar Altuğ, İstanbul Bebek'te objektiflere yansıdı. Altuğ, okullu bir oyuncu olmayı istediğini ancak alaylı olduğunu ve rol arkadaşlarının bunu kendisine hissettirmediğini anlattı. Bir soru üzerine kızı Su'nun oyunculuğu düşündüğünü ancak okullu olmasını istediğini ifade eden Altuğ, "Su ile beraber bir reklam filminde oynadık o zaman 6 yaşındaydı. Küçücük yaşına rağmen çok profesyoneldi. Sette büyüdü ve set ortamını iyi biliyor. Gönlünde var ama bunu yapacaksa okullu olacak, o zaman da yoluna erken çizecek" diye konuştu.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Annesinin izinde haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.