• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Haluk Levent’ten örnek davranış

Yaptığı yardımlarla takdir toplayan Haluk Levent, yeni çekeceği reklam filmlerinden elde edeceği geliri de pandemi nedeniyle bir yıldır çalışamayan müzisyenlere dağıtacağını belirtti.

Haluk Levent’ten örnek davranış

22.3.2021

Kurduğu AHBAP platformuyla Türkiye'nin dört bir yanında yardıma ihtiyacı olanların imdadına yetişen usta sanatçı Haluk Levent, bu kez de müzisyenler için elini taşın altına koydu. Daha önce bir bebek bezi reklamında rol alan Haluk Levent, yeni çekeceği filmlerinden elde edeceği geliri de pandemi dolayısıyla bir yıldır çalışamayan müzisyenlere dağıtacağını anlattı.

AFAD'LA PROTOKOL İMZALADI
Öte yandan ünlü rockçı, kısa adı AFAD olan Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'yla da bir anlaşma imzaladıklarını açıkladı. İstanbul'da beklenen olası deprem öncesi Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı (AFAD) ile Ahbap Platformu arasında bir işbirliği protokolü imzalandı. İki kurumun afet durumunda birlikte yapacakları çalışmaları kapsayan protokolün imza törenine, AFAD Başkanvekili Hamza Taşdelen ve Ahbap'ın kurucusu sanatçı Haluk Levent katıldı.

SANATÇILARA 1,5 MİLYON LİRALIK DESTEK
İZMİR Büyükşehir Belediyesi de pandemi nedeniyle zor günler yaşayan sanatçılara desteğini sürdürüyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bu zor dönemi sanatçılarla birlikte el ele vererek atlatmak istediklerini belirterek, sanatçılar için yeni destek paketini açıkladı. Soyer, "Haziran sonuna kadar büyük çaplı konser organizasyonu yapmamaya karar verdik. Oraya ayırdığımız 1,5 milyon liralık bütçeyi sanatçılar için kullanacağız" dedi.

Haluk Levent’ten örnek davranış haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.