• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kerem haddini aştı

Türkiye’de artan günlük vaka sayılarıyla ilgili canlı yayın açan oyuncu Kerem Bürsin maske takmayan vatandaşlara “Salaksınız” diyerek hakaret etti. Yaptığı terbiyesizlikle sosyal medyada gündem olan Bürsin binlerce kullanıcıdan sert tepkiler aldı

Kerem haddini aştı

8.4.2021

Bir televizyon dizisinde Hande Erçel ile birlikte rol alan oyuncu Kerem Bürsin, set arasını fırsat bilerek sosyal medya hesabından canlı yayın başlattı. Hande Erçel'i de yanına alan Bürsin, son haftalarda artan korona virüs vakaları hakkında konuşmaya başladı.

Canlı yayın sırasında gerilen Kerem Bürsin "Mesela bu kafelere gidiyorsunuz ya, maskelerinizi de çıkarıyorsunuz ya, siz salaksınız! Ailelerinizi, insanları bir düşünün" sözleriyle haddini aştı.

BÖYLE İNSANLAR NİYE ÜNLÜ!

Bürsin'in vatandaşlara ettiği hakareti duyunca şoke olan Hande Erçel'in şaşkınlığı ise ekrana yansıdı. Yayını kapattıktan sonra kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan Bürsin'e tepkiler çığ gibi büyüdü. Binlerce sosyal medya kullanıcısı #Haddinibilkerembürsin etiketiyle oyuncuyu eleştirdi. Oyuncu için "Biraz üslubuna dikkat et ve "Böyle insanlar neden ünlü" yorumu yapıldı.

Kerem haddini aştı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.