• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kötü kolesterole karşı çayı birebir

Kötü kolesterole karşı hibiskus çayı birebir

9.4.2021

KOYU kırmızı rengiyle nar çiçeği olarak anılan hibiskus çayı, tadından dolayı ekşi çay diye de biliniyor. Vücutta bulunan yüksek miktarlarda LDL (kötü) kolesterol, kan damarlarında ve kalp hastalıklarında kalıcı hasara yol açabilir. Hibiskus çayının besinsel özellikleri, kötü kolesterol seviyelerini azaltmada ve bu koşulları önlemede fayda sağlar. Hibiskus çayı, karbonhidrat emilimini yavaşlatarak kan şekerini de dengeler. Bu sayede zayıflamak isteyenlerin hedeflerine ulaşmasına yardım ederek kilo vermelerini kolaylaştırır.

Kötü kolesterole karşı hibiskus çayı birebir haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.