• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’den iyi haber

Burak Sergen’den iyi haber

5.5.2021

ÜÇ hafta önce hastaneye kaldırılan Burak Sergen'in koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Tedavisi devam eden Sergen, entübe edilmişti. Oyuncunun durumuyla ilgili oğlu Cansın Sergen'den açıklama geldi.

BİNLERCE ŞÜKÜR
BABASININ ardından koronavirüse yakalanan ve sağlığına kavuşan Cansın, paylaşımında; "Arkadaşlar babam entübeden çıkarıldı. En kısa zamanda yoğun bakımdan çıkarılacak. Durumu iyiye gidiyor" dedi.

OĞLUNUN ardından kendi sosyal medya hesabından açıklama yapan Işıl Sergen ise, "Binlerce şükür ki oğlumun babası entübeden çıktı. Oğlum ve babasının kavuşması için gönderdiğiniz mesajlar, aramalar ve dualara binlerce teşekkürler" dedi.

Burak Sergen’den iyi haber haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.