• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’in dansı binlerce beğeni aldı

Demet Özdemir’in dansı binlerce beğeni aldı

5.5.2021

DANS ettiği anlarla takipçilerinin beğenisini kazanan Demet Özdemir'in paylaşımı kısa süre içinde binlerce beğeni aldı. Kıvrak figürlerini sergilediği anları sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sunan oyuncu, kısa sürede magazin gündemini salladı.

SOSYAL medya kullanıcıları, paylaşıma yoğun ilgi göstererek Demet Özdemir'in performansını beğendiğini dile getirdi. Videolu paylaşımı 2 milyona yakın kişi izledi. Şimdilerde şarkıcı Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan oyuncu, daha önce de sevenlerinin karşısına danslarıyla çıkmıştı.

Demet Özdemir’in dansı binlerce beğeni aldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.