• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Fatma Girik hastaneye kaldırıldı

Annesi Bodrum Devlet Hastanesi yoğun bakım biriminde tedavi gören Fatma Girik evinde aniden fenalaştı. Ünlü oyuncu, göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeniyle müşahede altında tutuluyor.

Fatma Girik hastaneye kaldırıldı

21.7.2021

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan usta sanatçı Fatma Girik, evinde aniden fenalaştı. 79 yaşındaki sanatçı, yardımcılarının haber vermesi üzerine evine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Başhekim Op. Dr. Yusuf Babayiğit, Fatma Girik'in durumu hakkında açıklama yaptı. Babayiğit, "Göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeni ile tedavi altına alındı. Şu anda göğüs hastalıkları uzmanlarımızın öncülüğünde tedavisi sürüyor. Bir süre hastanemizde tedavi altında olacak" diye konuştu. Bu arada Fatma Girik'in annesi 99 yaşındaki Münevver Girik Dukav'ın, iki gün önce ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, yoğun bakım ünitesinde yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeniyle tedavi altına alındığı ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Fatma Girik hastaneye kaldırıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.