• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İdo’nun düğününe bir servet harcadı

Ekim ayında dünya evine girecek olan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin düğünü için İbrahim Tatlıses'in 1,5 milyon TL harcadığı ortaya çıktı. Davetlilerin cep telefonlarına gelecek bir mesaj ve barkod uygulamasıyla düğüne girebilecekleri öğrenildi.

İdo’nun düğününe bir servet harcadı

15.9.2021

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, oğlu İdo ile nişanlısı Yasemin Şefkatli'nin 7 Ekim'de gerçekleşecek düğünü için masraftan kaçınmadı. İstanbul'da düzenlenecek düğün için büyük bir heyecan yaşadığı öğrenilen Tatlıses, oğlunun düğününe adeta bir servet harcadı.

BARKODLU ÖNLEM ALDI
Zincirlikuyu'da bulunan lüks bir otelde yapılacak düğünün kusursuz olmasını isteyen İmparator Tatlıses, tüm organizasyon için 1,5 milyon TL'yi gözden çıkardı. Hiçbir masraftan kaçınmayan İmparator'a çıkan faturada; mekan kirası, süsleme, gelinlik, damatlık, Yasemin Şefkatli'ye düğün hediyesi, takılar, balayı ve konukların ağırlanması gibi giderlerin dahil olduğu kaydedildi. Söz konusu düğüne günler kala, geceyle ilgili detaylar da ortaya çıktı. Davetlilerin cep telefonlarına gelecek bir mesaj ve barkod uygulamasıyla düğüne girecekleri öğrenildi.

İdo’nun düğününe bir servet harcadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.